Category Archives: Aktualności

WERNISAŻ GRUPY „COLLAGE” – relacja

  16.10.2018r. w Urzędzie Miejskim w Rzgowie nastąpiło uroczyste otwarcie wernisażu  grupy „Collage”. W dniach 13-16.09.2018r. siedmioosobowa grupa amatorów z Gminnego Ośrodka Kultury w Rzgowie przebywała na warsztatach malarskich w więcej »

Dowiedz się więcej

XVIII Dzień Papieski – relacja

        XVIII Dzień Papieski pod hasłem „Promieniowanie Ojcostwa” uświetnił swym śpiewem Rzgowski Chór „Camerata” w 40 rocznicę wyboru na Stolicę Piotrową Karola Wojtyły podczas uroczystej mszy św. więcej »

Dowiedz się więcej

Wernisaż Grupy „Collage”

Zapraszamy na wernisaż  grupy „Collage” z  warsztatów malarskich w Kazimierzu Dolnym. Urząd Miejski w Rzgowie 16.10.2018r. godz. 16.30. Wstęp wolny

Dowiedz się więcej

Dzień Papieski 2018

        W najbliższą niedzielę 14 października b.r. XVIII Dzień Papieski obchodzić będziemy pod hasłem ” Promieniowanie Ojcostwa”.  Uroczystą mszę św. o godz 10.00 w rzgowskiej parafii p.w. św.Stanisława B.M. więcej »

Dowiedz się więcej

DZIEŃ ZIEMNIAKA

Ochotnicza Straż Pożarna w Rzgowie, Koła Gospodyń Wiejskich z  terenu gminy Rzgów oraz Gminny Ośrodek Kultury w Rzgowie serdecznie zapraszają na „DZIEŃ ZIEMNIAKA” który odbędzie się w Starowej Górze ul. więcej »

Dowiedz się więcej

Regulamin warunków uczestnictwa w zajęciach i wydarzeniach kulturalnych Gminnego Ośrodka Kultury w Rzgowie, zwanego dalej GOK oraz Karta Zgłoszenia Na Zajęcia

Regulamin i karta zgłoszeń Osoby uczestniczące w zajęciach GOK zobowiązane są do zapoznania się z regulaminem warunków uczestnictwa w zajęciach i wydarzeniach kulturalnych Gminnego Ośrodka Kultury w Rzgowie oraz wypełnienie więcej »

Dowiedz się więcej

Plan zajęć Pracowni Plastycznej GOK na rok szkolny 2018/2019

Plan zajęć Pracowni Plastycznej GOK na rok szkolny 2018/2019 poniedziałki – Szkoła Podstawowa w Rzgowie sala nr 17 (dawne wejście do gimnazjum) Grupa I  w godz.: 15.00 – 16.30  – I i więcej »

Dowiedz się więcej