Category Archives: Aktualności

IX Chóralny Koncert Kolęd i Pastorałek

Gminny Ośrodek Kultury w Rzgowie i Parafia p.w.św.Stanisława B.M. serdecznie zapraszają na IX Chóralny Koncert Kolęd i Pastorałek w najbliższą niedzielę 20 stycznia 2019 roku wszystkich mieszkańców Rzgowa i okolic.Warto więcej »

Dowiedz się więcej

FERIE Z GMINNYM OŚRODKIEM KULTURY

ferie zimowe karta zgłoszeniowa   wycieczka karta zgłoszeniowa   ferie zimowe z GOK

Dowiedz się więcej

WYSTĘP ZESPOŁU „TRUBADURZY”

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Gminy Rzgów  na występ zespołu „Trubadurzy”.Zespół założyli w 1963 roku Krzysztof Krawczyk wraz z Marianem Lichtmanem, Sławomirem Kowalewskim, Jerzym Krzemińskim i Bogdanem Borkowskim. Jednak regularne występy grupa rozpoczęła w 1964 roku i od więcej »

Dowiedz się więcej

12 listopada 2018 roku Gminny Ośrodek Kultury w Rzgowie będzie nieczynny.

W związku  z ogłoszonym świętem narodowym z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej informujemy że wszystkie zajęcia w tym dniu są odwołane.

Dowiedz się więcej

Rzgowska „Camerata” na IX Międzynarodowym Festiwalu Muzycznym w 100-lecie Odzyskania Niepodległości.

W niedzielę 21 października b.r. Rzgowski Chór „Camerata” uczestniczył w XI Łódzkiej Jesieni Chóralnej im.prof.Henryka Blachy odbywającej się w ramach IX Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego Słowo i Muzyka u Jezuitów. Koncert więcej »

Dowiedz się więcej

ZAPISY DO „SEMPRE CANTARE”

Gminny Ośrodek Kultury w Rzgowie zaprasza na zajęcia wokalne wszystkich ( bez względu na wiek), którzy pragną podnosić swoje umiejętności wokalne, Zajęcia odbywają się w każdą środę od godz. 18.30 więcej »

Dowiedz się więcej

WERNISAŻ GRUPY „COLLAGE” – relacja

  16.10.2018r. w Urzędzie Miejskim w Rzgowie nastąpiło uroczyste otwarcie wernisażu  grupy „Collage”. W dniach 13-16.09.2018r. siedmioosobowa grupa amatorów z Gminnego Ośrodka Kultury w Rzgowie przebywała na warsztatach malarskich w więcej »

Dowiedz się więcej

XVIII Dzień Papieski – relacja

        XVIII Dzień Papieski pod hasłem „Promieniowanie Ojcostwa” uświetnił swym śpiewem Rzgowski Chór „Camerata” w 40 rocznicę wyboru na Stolicę Piotrową Karola Wojtyły podczas uroczystej mszy św. więcej »

Dowiedz się więcej

Wernisaż Grupy „Collage”

Zapraszamy na wernisaż  grupy „Collage” z  warsztatów malarskich w Kazimierzu Dolnym. Urząd Miejski w Rzgowie 16.10.2018r. godz. 16.30. Wstęp wolny

Dowiedz się więcej