Category Archives: Aktualności

Origami Modułowe autorstwa Zbyszka Wdowiaka

Zapraszamy 24 kwietnia o godz. 16.30 do Urzędu Miejskiego w Rzgowie na I piętro  na wernisaż wyjątkowej wystawy. Po raz pierwszy w Rzgowie zaprezentowane zostanie origami modułowe, które jest jedną więcej »

Dowiedz się więcej

UROCZYSTOŚĆ PATRIOTYCZNO-RELIGIJNA BABICHY LAS

  Uroczystość patriotyczno – religijna przy mogile upamiętniającej miejsce straceń 22 Polaków w rzgowskim lesie k/Babich w sierpniu 1941 roku. Serdecznie zapraszamy.

Dowiedz się więcej

NASZE NAGRODY!

Miło nam poinformować, że Lara Hidane – wokalistka grupy „Sempre Cantare”, działającej przy Gminnym Ośrodku Kultury w Rzgowie zdobyła I nagrodę na IV Małym Festiwalu Piosenki Francuskiej w Łodzi. Organizatorem więcej »

Dowiedz się więcej

II Wystawa Rzgowskich Kronik

Serdecznie zapraszamy na drugą już wystawę kronik, tym razem do OSP w Rzgowie ul. Nadrzeczna 2 w dn. 6-8.04.2018 r. Uroczyste otwarcie nastąpi 6 kwietnia o godz. 18.00. Natomiast 7 więcej »

Dowiedz się więcej

Rzgowska „Camerata” znów najlepsza!

Rzgowska „Camerata” znów najlepsza! W sobotę 24 marca b.r. Rzgowski Chór „Camerata” uczestniczył w I Przeglądzie Artystycznego Ruchu Seniorów w Opocznie zdobywając Nagrodę dla Najlepszego Chóru. Wyśpiewał ją wykonując 3 więcej »

Dowiedz się więcej

Wystawa Ozdób Wielkanocnych

Gminny Ośrodek Kultury w Rzgowie serdecznie zaprasza na Wystawę ozdób wielkanocnych przygotowaną przez Koło Rękodzieła Artystycznego „Zasupłane”, prezentowaną na pierwszym piętrze Urzędu Miejskiego w Rzgowie. Na wystawie będzie można podziwiać: więcej »

Dowiedz się więcej

Wieczór Poezji w Rzgowie

Gminny Ośrodek Kultury w Rzgowie wraz z Biblioteką Publiczną zapraszają na Wieczór Poezji pt. „Lato” do Hali Sportowej w środę 21 marca o godz.18.00. Impreza odbywa się w związku z więcej »

Dowiedz się więcej

Regionalny Konkurs Plastyczny WIOSENNY PEJZAŻ edycja 2018

Szanowni Państwo, już po raz siódmy pragniemy zaprosić dzieci, młodzież oraz dorosłych do wzięcia udziału w regionalnym konkursie plastycznym „Wiosenny Pejzaż”. Od 2011 roku w naszym konkursie wzięło udział już więcej »

Dowiedz się więcej