Category Archives: Aktualności

Koncert Aleksandry Olejnik

Zapraszamy serdecznie na wyjątkowy koncert Aleksandry Olejnik (Mezzosopran). Aleksandra Olejnik jest absolwentką Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Pile w klasie skrzypiec, Szkoły Muzycznej II stopnia w Kutnie w więcej »

Dowiedz się więcej

Zajęcia z malarstwa dla dorosłych

Zapraszamy na zajęcia z malarstwa wszystkich, którzy chcą szkolić swój warsztat oraz tych, którzy jeszcze nie mają żadnych doświadczeń, ale chcą spróbować swoich sił w tej dziedzinie. Zajęcia odbywają się więcej »

Dowiedz się więcej

Warsztaty artystyczne i wycieczka po Teatrze Wielkim w Łodzi

Dzięki uprzejmości dyrektora Teatru Wielkiego w Łodzi, Pana Krzysztofa Marciniaka, w ramach zajęć feryjnych Pracowni Plastycznej GOK, grupa dzieci uczestniczyła w wyjątkowych warsztatach artystycznych, prowadzonych w malarni Teatru Wielkiego w więcej »

Dowiedz się więcej

Rzgowska „Camerata” w Aleksandrowie Łódzkim

W  niedzielę 28 stycznia Rzgowski Chór „Camerata” miał przyjemność kolędować i promować Gminę Rzgów na zaproszenie Chóru Parafii św Archaniołów Rafała i Michała w Aleksandrowie Łódzkim podczas organizowanego już po więcej »

Dowiedz się więcej

Feriada w Starowej Górze

W imieniu organizatorów i współorganizatorów wydarzenia serdecznie zapraszamy na imprezę w dniu 4 lutego 2018r, do świetlicy przy ul. Centralnej 100. Szczegóły na plakacie!

Dowiedz się więcej

Wystawa „ZIMA W MALARSTWIE”

31 stycznia 2018 r. w przerwie obrad Rady Miejskiej odbył się wernisaż wystawy „Zima w Malarstwie” . Na wystawie można zobaczyć 67 prac wykonanych przez dzieci uczęszczające na zajęcia do Pracowni więcej »

Dowiedz się więcej

FERIADA 2018 – ZAPRASZAMY!

W najbliższy weekend rozpoczynają się ferie zimowe. Gmina Rzgów i instytucje Gminne przygotowały dla najmłodszych szereg atrakcji.  W sprawie zapisów na zajęcia sportowe informacje i karty zgłoszenia znajdziecie Państwo na więcej »

Dowiedz się więcej

Chóry kolędowały koncertowo!

W niedzielne popołudnie 21 stycznia 2018r Rzgowski Chór „Camerata” podejmował w kościele parafialnym p.w.św.Stanisława B.M. zaprzyjaźnione grupy chóralne: Chór „Radość Życia” z Piotrkowa Trybunalskiego, Chór Parafii św. Archaniołów Rafała i więcej »

Dowiedz się więcej