Category Archives: Konkursy

Konkurs na „Fraszkę ze Rzgowa”

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie na „Fraszkę ze Rzgowa” promującą idee Cittaslow. Szczegóły konkursu  znajdują się na plakacie i w Regulaminie! Fraszka ze Rzgowa – Regulamin Załącznik nr 1 więcej »

Dowiedz się więcej

Regionalny Konkurs Plastyczny WIOSENNY PEJZAŻ edycja 2018

Szanowni Państwo, już po raz siódmy pragniemy zaprosić dzieci, młodzież oraz dorosłych do wzięcia udziału w regionalnym konkursie plastycznym „Wiosenny Pejzaż”. Od 2011 roku w naszym konkursie wzięło udział już więcej »

Dowiedz się więcej

Uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu plastycznego „Jesienny Pejzaż” 2017

W czwartek 16 listopada w GOK w Rzgowie w obecności Zastępcy Burmistrza Rzgowa Małgorzaty Rózgi oraz Przewodniczącego Komisji Spraw Społecznych Stanisława Zaborowskiego zostały wręczone nagrody i dyplomy dla laureatów siódmej więcej »

Dowiedz się więcej

KONKURS PLASTYCZNY „JESIENNY PEJZAŻ” – edycja 2017

Z wielką przyjemnością pragniemy zaprosić dzieci i młodzież do wzięcia udziału w gminnym konkursie plastycznym „Jesienny Pejzaż” – edycja 2017, organizowanym już siódmy raz przez Gminny Ośrodek Kultury w Rzgowie. więcej »

Dowiedz się więcej

KONKURS FOTOGRAFICZNY RZGÓW DAWNIEJ I DZIŚ

Regulamin Konkursu Foto str.1 Regulamin Konkursu Foto str.2 Regulamin Konkursu Foto str. 3 Załacznik nr 1 do konkursu Foto Załacznik nr 2 do konkursu Foto Załacznik nr 3 do konkursu więcej »

Dowiedz się więcej

I TURNIEJ SZACHOWY RZGÓW 2017

Karta zgłoszenie regulamin str.1 regulamin str.2  

Dowiedz się więcej