Uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu plastycznego „Jesienny Pejzaż” 2017

Uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu plastycznego „Jesienny Pejzaż” 2017

W czwartek 16 listopada w GOK w Rzgowie w obecności Zastępcy Burmistrza Rzgowa Małgorzaty Rózgi oraz Przewodniczącego Komisji Spraw Społecznych Stanisława Zaborowskiego zostały wręczone nagrody i dyplomy dla laureatów siódmej edycji konkursu plastycznego „Jesienny Pejzaż”. Dyplomy wręczono 36 młodym artystom z naszej gminy oraz pięciu nauczycielom, którzy przygotowali dzieci do konkursu. Pani Burmistrz gratulując talentu dzieciakom, wyraziła swój podziw dla pięknych prac które stworzyli. Pan Stanisław Zaborowski wyraził wielką radość, że tak wiele dzieci wzięło udział w konkursie, oraz, że środki finansowe, które przekazuje Rada Gminy są tak dobrze wykorzystane.

Lista laureatów

Grupa 2013-2011

I miejsce – Aleksandra Tylińska – GOK w Rzgowie

II miejsce – Joanna Rosińska – GOK w Rzgowie

III miejsce – Zofia Leszek – GOK w Rzgowie

Wyróżnienie – Bartosz Kalita – Szkoła Podstawowa w Kalinie

Wyróżnienie – Wiktoria Dziewanowska – GOK w Rzgowie

Wyróżnienie – Marcelina Kiecana – Zajęcia Plastyczne w Starowej Górze

Wyróżnienie – Maria Leszek – GOK w Rzgowie

Grupa 2010-2008

I miejsce – Miłosz Kaliszewski – GOK w Rzgowie

I miejsce – Milan Fuks – GOK w Rzgowie

II miejsce – Thu Trang Le – GOK w Rzgowie

III miejsce – Adam Gwiazda – GOK w Rzgowie

III miejsce – Aleksandra Kurosz – GOK w Rzgowie

III miejsce – Martyna Rózga – GOK w Rzgowie

Wyróżnienie – Anna Florczak – Szkoła Podstawowa w Guzewie

Wyróżnienie – Lena Sztandor – GOK w Rzgowie

Wyróżnienie – Joanna Tylczyńska – GOK w Rzgowie

Wyróżnienie – Natalia Hendzlik – GOK w Rzgowie

Grupa 2007-2004

I miejsce – Natalia Zagajewska – GOK w Rzgowie

I miejsce – Piotr Rodkiewicz – GOK w Rzgowie

I miejsce – Marianna Zommer – GOK w Rzgowie

II miejsce – Wiktoria Gałkiewicz – GOK w Rzgowie

III miejsce – Miłosz Kamiński – Szkoła Podstawowa w Rzgowie

III miejsce – Matylda Frąckowicz – GOK w Rzgowie

III miejsce – Sara Kisiel – Szkoła Podstawowa w Guzewie

III miejsce – Antonina Kurosz – GOK w Rzgowie

Wyróżnienie – Szczepan Kuzik – Szkoła Podstawowa w Guzewie

Wyróżnienie – Anna Karp – Szkoła Podstawowa w Kalinie

Wyróżnienie – Adrian Kubiak – Szkoła Podstawowa w Guzewie

Wyróżnienie – Joanna Błaszczyk – Szkoła Podstawowa w Rzgowie

Wyróżnienie – Dominika Depcik – Szkoła Podstawowa w Guzewie

Wyróżnienie – Wojciech Weremczuk – GOK w Rzgowie

Wyróżnienie – Roksana Sztandor – Szkoła Podstawowa w Guzewie

Grupa 2003-1999

I miejsce – Natalia Olban – Szkoła Podstawowa w Rzgowie, oddz. gimnazjalny

II miejsce – Sandra Sądkiewicz – GOK w Rzgowie

III miejsce – Martyna Pawłowska – GOK w Rzgowie

III miejsceNikola Defińska – GOK w Rzgowie