Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Ogólnopolski Strażacki Konkurs Plastyczny Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej

Ogólnopolski Strażacki Konkurs Plastyczny Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Ogólnopolskiego Strażackiego Konkursu Plastycznego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej.
Celem konkursu jest zainteresowanie dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych ochroną przeciwpożarową, działalnością straży pożarnych w tym działań ratowniczo-gaśniczych, edukacją w zakresie ochrony przeciwpożarowej, bezpieczeństwa i ekologii, tradycją i życiem środowisk strażackich oraz propagowaniem pozytywnych postaw społecznych a także rozwój indywidualnych uzdolnień plastycznych.

Prace oceniane są w pięciu grupach wiekowych:

  • I grupa – przedszkola
  • II grupa – szkoły podstawowe (kl. I – IV)
  • III grupa – szkoły podstawowe (kl. V – VIII)
  • IV grupa – szkoły ponadpodstawowe
  • V grupa – osoby dorosłe

Tematyka konkursu obejmuje udział środowiska strażackiego w akcjach ratowniczo-gaśniczych, zwalczaniu klęsk żywiołowych i ekologicznych, szkoleniach, zawodach jak również tematykę historii pożarnictwa.

Przedmiotem są prace w dziedzinie malarstwa, rysunku, grafiki, tkactwa, rzeźby, metaloplastyki, itp. Nie przewiduje się przyjmowania i oceny innych prac przestrzennych ani zbiorowych. Format pracy dowolny.

Praca na odwrocie powinna być zaopatrzona specjalną kartą zgłoszenia (załącznik nr 1).

Szczegółowe warunki konkursu zawiera załączony regulamin.

Prace wraz z poprawnie wypełnioną kartą zgłoszenia można składać w sekretariacie Gminnego Ośrodka Kultury w Rzgowie do 9 grudnia 2022 roku.

Rozstrzygnięcie konkursu na poziomie gminy nastąpi do 30 grudnia 2022 r.

Załącznik nr 1 - Karta zgłoszenia

Załącznik nr 2 - Regulamin