Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Dni Rzgowa 2022

MAJKA JEŻOWSKA na rockowo? Jak najbardziej! Nową odsłonę artystki będzie można zobaczyć 27 sierpnia, podczas imprezy plenerowej, organizowanej w ramach tegorocznych Dni Rzgowa. Jej koncerty przeznaczone są dla wszystkich, którym zależy na dobrej zabawie i muzyce. Może więc przyjść na nie każdy. Kultowe już piosenki uzyskały nowe brzmienia, dzięki przearanżowaniu utworów na rockową nutę. Spowodowały niesamowite „zamieszanie” na rynku muzycznym, w tym na festiwalu PolandRock 2019 i wręcz niedowierzająco poruszyły publiczność. Rockowe aranże i energia wokalistki porywają tysiące ludzi na koncertach w całym kraju.

Tego dnia na scenie wystąpi również, znany z ognistego temperamentu i niezwykłej przebojowości zespół „POWER PLAY”, który gdy tylko pojawia się na scenie, czaruje publiczność tak, że nogi same rwą się do tańca.

Mieszkańców bawić będą również „MOHEROWE BERETY”, czyli wesołe kobietki z Podlasia, które swoim muzycznym programem kabaretowym porywają publiczność do wspólnej zabawy.

Organizatorzy proponują również koncert rockowego zespołu „PEWEX”, który na co dzień doskonali swój warsztat w Gminnym Ośrodku Kultury a naszym mieszkańcom dał się poznać podczas koncertu charytatywnego na rzecz pomocy Ukrainie.

Nie zabraknie oczywiście występów grup artystycznych GOK. Na swoje programy zapraszają ZPiT „RZGOWIANIE”, Rzgowski Chór „CAMERATA” oraz wokaliści sekcji wokalnej. Na scenie zaprezentują się również cheerleaderki GOSTiR.

Impreza zakończy się dyskoteką prowadzoną przez znanego DJ „ŚWIRA”, który podczas swoich imprez w całej Polsce, prezentuje najbardziej taneczną muzykę.

Podczas wydarzenia dla najlepszych sportowców przekazane zostaną Nagrody Sportowe Gminy Rzgów.

Tego dnia na mieszkańców gminy czekać będą również inne atrakcje. Do Rzgowa zawita najbardziej kolorowa impreza „Eksplozja Kolorów”, czyli popularna zabawa polegająca na wyrzucaniu w górę przez tysiące ludzi Kolorów Holi, które w efekcie tworzą wielką barwną chmurę. Będzie dużo pozytywnej energii oraz konkursy z nagrodami!

Dużą atrakcją będzie zapewne możliwość udziału w balonowym treningu pokazowym. Jeżeli warunki atmosferyczne pozwolą prezentacje odbywać się będą w godz. 17.00 – 21.00 a obejmować będą: pokaz sprzętu lotniczego i napełniania powłoki balonu oraz loty na uwięzi.

Będą stoiska gastronomiczne a lokalny producent mięs i wędlin „GROT” zapraszać będzie na, wykonywane przez jedną z finalistek programu MasterChefa, pokazy produktów kulinarnych QFP.

Nie zabraknie oczywiście atrakcji dla dzieci. Wśród nich „Święto latawca” czyli warsztaty budowania i puszczania latawców, pokazy strażackie, animacje, pokazy taneczne, dmuchańce…, czyli cała moc dobrej zabawy.

Impreza odbędzie się 27 sierpnia na Stadionie Miejskim im. Henryka Śmiechowicza przy ul. Tuszyńskiej 56! Zapraszamy od godz. 15.00.

Wydarzenie odbywać się będzie pod Honorowym Patronatem Burmistrza Rzgowa. Organizatorem jest Gminny Ośrodek Kultury w Rzgowie. Partnerem głównym jest: Toyota Sabaj Łódź.

Pozostali partnerzy: GOSTiR w Rzgowie, OSP Rzgów, Ptak Miasto Mody, Mandoria, Zakład Przetwórstwa Mięsnego „Grot”, Szkołą Tańca „JAST”, formacja taneczna „Czarne stopy”.

 

PLANOWANY HARMONOGRAM
DNI RZGOWA 2022 – 27.08.2022 r.

14:50 – POWITANIE I OFICJALNE ROZPOCZĘCIE
14:55 – POWER FUN
15:00 – CHÓR "CAMERATA"
15:15 – "CZARNE STOPY"
15:25 – ZPiT 'RZGOWIANIE"
16:15 – POWER FUN
16:20 – "CZARNE STOPY"
16:30 – KABARET "MOHEROWE BERETY"
17:30 – KONCERT POWER PLAY
18:30 – WRĘCZENIE ODZNACZEŃ HONOROWYM OBYWATELOM RZGOWA
18:45 – KONCERT ZESPOŁU "PEWEX"
19:35 - WRĘCZENIE NAGRÓD DLA SPORTOWCÓW
+ SEKCJA WOKALNA GOK
20:00 – KONCERT MAJKA JEŻOWSKA
21:30 – DJ ŚWIRU (DYSKOTEKA)
00:00 ZAKOŃCZENIE IMPREZY

Dodatkowe atrakcje:

 • lot balonem na uwięzi/balonowy trening pokazowy: 17.00 – 21.00
 • „Święto latawca”
 • Eksplozja Kolorów Holi: wyrzuty kolorów zaplanowane zostały na godz.: 16:20, 17:20, 18:20, 19:20
 • pokazy strażackie
 • pokazy kulinarne i degustacja produktów firmy „Grot”
 • dmuchany plac zabaw
 • animacje dla dzieci
 • darmowa wata cukrowa
 • pokazy taneczne
 • stoiska gastronomiczne
 • KRA „Zasupłane”