Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Dni Rzgowa 2023 - sobota

Miniony weekend wypełniony był wydarzeniami z okazji Dni Rzgowa. W sobotę na Stadionie Miejskim im. Henryka Śmiechowicza w Rzgowie przygotowany został szereg atrakcji dla mieszkańców. Mnóstwo kolorowych stoisk, warsztaty artystyczne (taneczne, plastyczne, skręcanie balonów, eksperymenty z suchym lodem), malowanie buziek dla najmłodszych, dmuchane atrakcje, żyroskop, szczudlarze-to tylko niektóre z przygotowanych atrakcji. Uczestnicy imprezy mogli wziąć udział w plenerowym gotowaniu bogracza na wielkiej patelni, na której zdobywane były wielokrotne rekordy Polski.

Całe wydarzenie otwarte zostało przez tancerzy i tancerki z Gminnego Ośrodka Kultury w Rzgowie oraz Gminnego Ośrodka Sportu, Turystyki i Rekreacji w Rzgowie. Przed mieszkańcami wystąpił również Rzgowski Chór „Camerata” z GOK prowadzony przez Izabelę Kijankę. Następnie na scenie wystąpiły Stwory Głodomory-barwne postacie lalkowe przygotowały dla najmłodszych interaktywny koncert, podczas którego mogliśmy nauczyć się jak używać wyobraźni oraz zaśpiewać znane i lubiane piosenki dla dzieci. Podczas imprezy lokalni włodarze wręczyli też nagrody dla sportowców z terenu gminy.

Kolejny blok artystyczny rozpoczął się koncertem Łobuzów. Zespół przyciągnął wielu sympatyków muzyki disco, roztańczeni i rozśpiewani mieszkańcy zawładnęli całym stadionem. Następnie na scenie pojawił się Nowator-twórca ponadczasowego utworu „Moja panienka” oraz nowszych hitów: „Z lewa do prawa”, „Wrócę nad ranem”, czy „Co tu jest grane”.

Gwiazdą sobotniego wydarzenia był Michał Wiśniewski, który przyciągnął mnóstwo fanów. Dwukrotny reprezentant Polski podczas międzynarodowego Konkursu Piosenki Eurowizji wraz ze swoim zespołem zagrał wiele przebojów legendarnej grupy „Ich Troje”. Na scenie, wraz z Michałem Wiśniewskim, wystąpili włodarze gminy-Mateusz Kamiński-Burmistrz Rzgowa oraz Monika Pawlik-Zastępca Burmistrza Rzgowa.

Imprezę zakończył bardzo energetyczny występ DJ’a Hazel’a. Ogromna ilość pozytywnej energii płynęła zarówno ze sceny jak i z publiki-tłum bawił się świetnie!

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom imprezy za przybycie, bardzo się cieszymy, że zechcieliście spędzić z nami ten wyjątkowy dzień i mamy ogromną nadzieję, że sprostaliśmy Waszym wymaganiom.

Bardzo dziękujemy również Partnerowi Głównemu imprezy – Miasto Mody „Ptak” oraz „Mandoria Park Rozrywki”. Dziękujemy też pozostałym Partnerom wydarzenia, wystawcom, artystom oraz wszystkim tym, którzy mieli wkład w organizację imprezy. Do zobaczenia za rok!

>> GALERIA <<