Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

„PEWEX” na zakończenie WOŚP w Rzgowie

Zespół muzyczny „PEWEX” wystąpi na scenie GOK-u o godz. 16.00, na zakończenie wydarzeń organizowanych w ramach WOŚP w Rzgowie w dniu 30 stycznia (niedziela).

Zespół powstał w 1983 roku. Muzykę oraz teksty do utworów tworzą Marek Kemp, Andrzej Rusinek i Sławomir Krawczyk, natomiast aranżacje zespół tworzy wspólnie.

PEWEX koncertował na terenie całego kraju, brał też udział w przeglądach i konkursach, gdzie otrzymał wiele nagród i wyróżnień.

Skład zespołu:
Wojtek Strzelecki – vocal
Marek Kemp – guitar
Marek Koszada – guitar
Sławomir Krawczyk – bass guitar
Andrzej Rusinek – drums
Marek Binkowski - keys

W tym roku, na zaproszenie GOSTiR-u, GOK dołączył do wydarzeń i animacji organizowanych w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przed koncertem, w godz. 12:00 – 15:00, na terenie placówki odbywać się będą animacje artystyczne (taneczno-ruchowe i plastyczne). Od 15:00 przed budynkiem atrakcje zapewniać będą strażacy. Wcześniej, tradycyjnie już Orkiestra Dęta i Rzgowski Chór „Camerata” zagrają i zaśpiewają podczas mszy świętej dołączając się tym samym do akcji WOŚP.