Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Piknik Miejski

W dniach 28 - 29 sierpnia dla mieszkańców gminy zorganizowany zostanie Piknik Miejski. Tym razem impreza odbędzie się w dwóch lokalizacjach. W sobotę (28 sierpnia) od godz. 14.00 przed Gminnym Ośrodkiem Kultury na mieszkańców gminy czekać będzie szereg atrakcji dla dzieci, jak: darmowa wata cukrowa i popcorn, dmuchany plac zabaw, animacje artystyczne i zabawy ruchowe. Atrakcje zapewniać będą instruktorzy ośrodka oraz członkowie grupy plastycznej „Collage” i Koła Rękodzieła artystycznego „Zasupłane”. O godzinie 16.30 na scenie rozpocznie się wesoły program muzyczny „Stwora Głodomora”. Wcześniej, w występach wokalnych prezentować się będą uczestnicy sekcji wokalnej ośrodka.

O godz. 18.00 rozpocznie się impreza w parku miejskim. Na początku na scenie zaprezentuje się gwiazda disco polo „Miły Pan”. Po nim (19.15) w swoim najnowszym koncercie wystąpi znana wszystkim Izabela Trojanowska. Później zgromadzona publiczność bawić się będzie na dyskotece prowadzonej przez DJ Cebulę.

29 sierpnia (niedziela) w Parku im. A. Mickiewicza w Rzgowie impreza rozpocznie się już o godzinie 14.30. Na początek zaprezentują się grupy artystyczne GOK-u: Orkiestra Dęta i Rzgowski Chór „Camerata”. Pomiędzy koncertami publiczność rozbawiać będzie Kabaret "Dobry Humor". O godzinie 16.30 do wspólnej zabawy zachęcać będzie znany zespól "Pogwizdani". Piknik zakończy występ Zespołu Pieśni i Tańca "Rzgowianie".

 

HARMONOGRAM PIKNIKU MIEJSKIEGO

28.08.2021 (sobota) 17:30 – 22:00

GOK 14.00 – 17.30
animacje artystyczne, zabawy ruchowe, występy wokalne, muzyczny spektakl dla dzieci

ATRAKCJE DLA DZIECI:

DMUCHANA ZJEŻDŻALNIA TUKAN - To urządzenie jest rozwiązaniem pośrednim pomiędzy największymi zjeżdżalniami, a urządzeniami dla najmłodszych dzieci. Doskonale sprawdzi się zarówno na kameralnej imprezie w ogródku, jak i na pikniku dla kilkuset osób. Dla dzieci od 3 lat.

BASEN Z PIŁECZKAMI TYGRYS - Dmuchany basen z piłeczkami to urządzenie cieszące się dużą popularnością. Tygrysek ma wymiary 4 x 4 metry i wypełniony jest dwoma tysiącami plastikowych piłeczek. Urządzenie przeznaczone jest głównie dla najmłodszych użytkowników, ale często używamy go też na eventach dla osób dorosłych, gdzie ich zadaniem jest odnalezienie w piłeczkach ukrytego „skarbu”.
Nasz Tygrysek może stanowić zestaw z innymi atrakcjami z kolekcji JUNGLE: zjeżdżalniami Żyrafa i Tukan.

ZAMEK GÓRKA WSPINACZKOWA - Górka wspinaczkowa sprawdzi się zarówno jako zamek do skakania z ciekawym urozmaiceniem w postaci chwytów wspinaczkowych, jak i urządzenie dla dorosłych wykorzystywane do konkurencji teambulidingowych. Urządzenie jest w pełni bezpieczne dla użytkowników.

Wata cukrowa, popcorn, szczudlarze i bańki XXL.

 

SCENA GOK - od 14.00

uczestnicy sekcji wokalnej GOK

pokazy i animacje taneczne

16.30 – spektakl muzyczny „Stwory Głodomory”

 

SCENA PARK

18:00 - koncert "Miły Pan"

19.15 – koncert I. Trojanowska

20.30 -22:00 - dyskoteka DJ Cebula

 

29.08.2021 (niedziela) 14:30-18:00

SCENA PARK

14:30 - Orkiestra Dęta w Rzgowie

15:00 - Kabaret GOK "Po trzeciej fali"

15.20 – zespół taneczny Power Fun

15:30 - Rzgowski Chór Camerata

16:30 - koncert "Pogwizdani"

17:30 - Zespół Pieśni i Tańca "Rzgowianie"