Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Piknik Miejski

W dniach 28 - 29 sierpnia dla mieszkańców gminy zorganizowany zostanie Piknik Miejski. Tym razem impreza odbędzie się w dwóch lokalizacjach. W sobotę (28 sierpnia) od godz. 14.00 przed Gminnym Ośrodkiem Kultury na mieszkańców gminy czekać będzie szereg atrakcji dla dzieci, jak: darmowa wata cukrowa i popcorn, dmuchany plac zabaw, animacje artystyczne i zabawy ruchowe. Atrakcje zapewniać będą instruktorzy ośrodka oraz członkowie grupy plastycznej „Collage” i Koła Rękodzieła artystycznego „Zasupłane”. O godzinie 16.30 na scenie rozpocznie się wesoły program muzyczny „Stwora Głodomora”. Wcześniej, w występach wokalnych prezentować się będą uczestnicy sekcji wokalnej ośrodka.

O godz. 18.00 rozpocznie się impreza w parku miejskim. Na początku na scenie zaprezentuje się gwiazda disco polo „Miły Pan”. Po nim (19.15) w swoim najnowszym koncercie wystąpi znana wszystkim Izabela Trojanowska. Później zgromadzona publiczność bawić się będzie na dyskotece prowadzonej przez DJ Cebulę.

29 sierpnia (niedziela) w Parku im. A. Mickiewicza w Rzgowie impreza rozpocznie się już o godzinie 14.30. Na początek zaprezentują się grupy artystyczne GOK-u: Orkiestra Dęta i Rzgowski Chór „Camerata”. Pomiędzy koncertami publiczność rozbawiać będzie Kabaret "Dobry Humor". O godzinie 16.30 do wspólnej zabawy zachęcać będzie znany zespól "Pogwizdani". Piknik zakończy występ Zespołu Pieśni i Tańca "Rzgowianie".

 

HARMONOGRAM PIKNIKU MIEJSKIEGO

28.08.2021 (sobota) 17:30 – 22:00

GOK 14.00 – 17.30
animacje artystyczne, zabawy ruchowe, występy wokalne, muzyczny spektakl dla dzieci

ATRAKCJE DLA DZIECI:

DMUCHANA ZJEŻDŻALNIA TUKAN - To urządzenie jest rozwiązaniem pośrednim pomiędzy największymi zjeżdżalniami, a urządzeniami dla najmłodszych dzieci. Doskonale sprawdzi się zarówno na kameralnej imprezie w ogródku, jak i na pikniku dla kilkuset osób. Dla dzieci od 3 lat.

BASEN Z PIŁECZKAMI TYGRYS - Dmuchany basen z piłeczkami to urządzenie cieszące się dużą popularnością. Tygrysek ma wymiary 4 x 4 metry i wypełniony jest dwoma tysiącami plastikowych piłeczek. Urządzenie przeznaczone jest głównie dla najmłodszych użytkowników, ale często używamy go też na eventach dla osób dorosłych, gdzie ich zadaniem jest odnalezienie w piłeczkach ukrytego „skarbu”.
Nasz Tygrysek może stanowić zestaw z innymi atrakcjami z kolekcji JUNGLE: zjeżdżalniami Żyrafa i Tukan.

ZAMEK GÓRKA WSPINACZKOWA - Górka wspinaczkowa sprawdzi się zarówno jako zamek do skakania z ciekawym urozmaiceniem w postaci chwytów wspinaczkowych, jak i urządzenie dla dorosłych wykorzystywane do konkurencji teambulidingowych. Urządzenie jest w pełni bezpieczne dla użytkowników.

Wata cukrowa, popcorn, szczudlarze i bańki XXL.

 

SCENA GOK - od 14.00

uczestnicy sekcji wokalnej GOK

pokazy i animacje taneczne

16.30 – spektakl muzyczny „Stwory Głodomory”

 

SCENA PARK

18:00 - koncert "Miły Pan"

19.15 – koncert I. Trojanowska

20.30 -22:00 - dyskoteka DJ Cebula

 

29.08.2021 (niedziela) 14:30-18:00

SCENA PARK

14:30 - Orkiestra Dęta w Rzgowie

15:00 - Kabaret GOK "Po trzeciej fali"

15.20 – zespół taneczny Power Fun

15:30 - Rzgowski Chór Camerata

16:30 - koncert "Pogwizdani"

17:30 - Zespół Pieśni i Tańca "Rzgowianie"