Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Rzgowski Chór „Camerata”

Rzgowski Chór "Camerata" powstał jesienią 2003 roku przy GMINNYM OŚRODKU KULTURY w RZGOWIE.

Jest jedynym chórem świeckim w Powiecie Łódzkim – Wschodnim.

Założycielką, kierownikiem muzycznym i dyrygentem jest mgr Izabela Kijanka – absolwentka Akademii Muzycznej w Łodzi.

Ten dwudziestokilkuosobowy zespół wzbogaca święta i uroczystości  lokalne, zarówno świeckie, jak i kościelne.

W repertuarze oprócz utworów sakralnych i kolęd "CAMERATA" posiada pieśni i piosenki patriotyczne, biesiadne okolicznościowe i inne. 

Zespół ma w dorobku 2 płyty: „Kolędy” i „Piosenki” – wydane z okazji 10-lecia i 15-lecia działalności.

Grupa jak i dyrygent są laureatami nagród w wielu przeglądach.

Chór występuje także poza terenem gminy, uczestniczy w koncertach organizowanych przez podobne formacje, w sezonie letnim wyjeżdża na zgrupowania oraz obozy szkoleniowo – rekreacyjne.

Zespół utrzymuje kontakty artystyczne i towarzyskie z wieloma chórami naszego regionu, oprócz  Koncertów Kolęd organizuje także Warsztaty Chóralne w Rzgowie.

Rzgowski Chór „Camerata” to dobre miejsce dla każdego, kto kocha śpiew i dba o pogodę ducha, gdyż panuje tu miła, rodzinna atmosfera i społeczna integracja.

Próby chóru odbywają się 2 razy w tygodniu. 

Data powstania

2003 r.

Kierownik i dyrygent

mgr Izabela Kijanka

Kontakt

tel. 42 214 13 12

izabela.kijanka@rzgowkultura.pl