Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Koncert operetkowy "Brunetki, Blondynki... całować chcę"

Dzień Kobiet z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Rzgowie? Jak najbardziej!
W związku z czasowym luzowaniem obostrzeń przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkowe wydarzenie. Już 7 marca o godzinie 18.00 zapraszamy na koncert operetkowy "Brunetki, Blondynki... całować chcę". Na scenie Gminnego Ośrodka Kultury w Rzgowie wystąpią znamienici artyści Teatru Wielkiego w Łodzi: Patrycja Krzeszowska - Kubit - sopran, Krzysztof Marciniak - tenor, Rafał Pikała - bas oraz Marcin Werner - pianista. W programie zaprezentowane zostaną najwspanialsze utwory muzyki operetkowej - aria Barinka'ya "Wielka sława to żart", "Usta milczą, dusza śpiewa" z operetki "Wesoła Wdówka" czy "O sole mio". Zapraszamy na muzyczną podróż do krainy walca i czardasza. Bilety w cenie 45,00 zł dostępne są TUTAJ Liczba miejsc ograniczona.
 

Podczas wydarzenia obowiązywać będą  zasady bezpieczeństwa, zgodnie z wytycznymi dla instytucji kultury związane z COVID 19.
Widownia Ośrodka zostaje zmniejszona o 50%.
Na terenie placówki obowiązują zasada zasłonięcia ust i nosa i dezynfekcji dłoni płynem odkażającym oraz zachowania bezpiecznego dystansu.
Do odwołania zawieszona zostaje możliwość korzystania z szatni.
Podczas wydarzenia i po jego zakończeniu widzowie są zobowiązani do pozostawania na swoich miejscach, celem stopniowego opuszczania sali, zgodnie ze wskazaniami Obsługi Widowni (aby nie powodować tłoku przy wyjściu).
Przed wejściem na salę widowiskową widzowie zobowiązani są wypełnić przekazany przez pracowników formularz (lub przynieść już wypełniony, do pobrania poniżej)

Organizator zastrzega, że w przypadku kolejnego zaostrzenia zasad spektakl może zostać przesunięty i zorganizowany w innym terminie.
 
 
plakat