Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Rzgowski Chór Camerata śpiewał dla Biało-Czerwonej

W sobotę 13 listopada b.r. Rzgowski Chór „Camerata” udał się na do Kutna na koncert pt.

”Śpiewamy dla Biało-Czerwonej” w ramach IV Kutnowskich Spotkań Chóralnych.

Zaproszenie wystosował Chór „Speranza” - od lat organizator wydarzenia w Centrum Teatru, Muzyki i Tańca, nad którym patronat honorowy sprawował jak zwykle Prezydent Miasta Kutno.

W uroczystym koncercie związanym tradycyjnie z obchodami Święta Niepodległości uczestniczył po raz pierwszy Chór Miejski Arce Cantores z Gostynina. RC Camerata występując już po raz czwarty i wykonując a’cappella cztery pieśni żołnierskie: Marsz I Brygady, Piechotę, Tam na błoniu i Wojenko, wojenko - wywołał naprawdę wielki aplauz publiczności!

Zarówno goście z Gostynina jak i gospodarze wykonali utwory z akompaniamentem, wszystkie grupy pokazały szeroki wachlarz możliwości – tak w doborze repertuaru jak i wykonawstwie.

Koncert zakończony wspólnym śpiewaniem pieśni żołnierskich wraz z publicznością stał się jak zawsze pięknym, wzruszającym i patriotycznym wydarzeniem!

>>> GALERIA <<<