Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

VII warsztaty chóralne i koncert na 4 chóry

Już po raz siódmy odbędą się w Rzgowie Warsztaty Chóralne, organizowane przez Gminny Ośrodek Kultury; gospodarzem imprezy będzie Rzgowski Chór „Camerata”. To jedyne tego rodzaju wydarzenie w skali regionu.

Nauki pobierać będą chórzyści Towarzystwa Śpiewaczego im.St Moniuszki z Aleksandrowa Łódzkiego, Chóru „Speranza” z Kutna, Chóru „Radość życia” z Piotrkowa Trybunalskiego.

To w GOSTiR odbęda się wielogodzinne ćwiczenia przeprowadzane od samego rana przez pięciu chórmistrzów – dyrygentów wspomnianych chórów, impreza promująca śpiew chóralny oraz integrująca środowisko śpiewaków – amatorów. Muzycznemu treningowi odda się 80 chórzystów, którzy w rękach dyrygentów – poprzez swe głosy i uzdolnienia artystyczne interpretować będą stylizowane piosenki ludowe, biesiadne i popularne filmowe hity.

Oprócz nowatorskich ćwiczeń – również przyjemność koncertowania; efekt całodziennych zmagań usłyszymy podczas „Koncertu na 4 Chóry” w ramach „Powitania Lata” o godz.15.00 w Starowej Górze.

I.K.