Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Wieczór poezji

"Kultura to jakby zwierciadło duszy. Gdy nie ma kultury, to nikt nie widzi duszy, a gdy duszy nikt nie widzi, to dusza marnieje. Człowiek traci pamięć tego, kim jest..."

Słowa ks. Józef Tischnera najtrafniej określają również poezję, której poświęcony został wieczór na sali widowiskowej GOK w dniu 24 marca. Jak co roku, na zaproszenie Gminnej Biblioteki Publicznej w Rzgowie, w ramach obchodów Światowego Dnia Poezji, dołączyliśmy do organizacji wspólnego wydarzenia. Tym razem literacko-muzyczny wieczór poświęcony został opowieściom o poezji miłosnej.

W wyjątkowej scenerii klimatycznej kawiarenki, zaproszeni goście recytowali zaproponowane im wiersze a wokaliści sekcji wokalnej, ubarwiali wieczór niezwykle nastrojowymi utworami. Pojawiły się również sentymentalne i piękne interpretacje skrzypcowe znanych i popularnych przebojów oraz specjalnie przygotowany na tę okoliczność występ Rzgowskiego Chóru „Camerata.

Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy dołączyli do tego poetyckiego spotkania. Dzięki Państwu był to niezwykle wyjątkowy i nastrojowy wieczór.

>>> GALERIA <<<