Wyniki regionalnego konkursu plastycznego „Wiosenny Pejzaż” edycja 2018

Wyniki regionalnego konkursu plastycznego „Wiosenny Pejzaż” edycja 2018

Wszystkich laureatów wraz z opiekunami zapraszamy na uroczyste wręczenie nagród 8 maja 2018 r. godz. 16.30 do Urzędu Miejskiego w Rzgowie, Plac 500 – lecia 22,  na I piętrze. Po uroczystości zapraszamy do obejrzenia wystawy pokonkursowej oraz na słodki poczęstunek.

Lista laureatów konkursu plastycznego „Wiosenny Pejzaż” edycja 2018

Kategoria wiekowa: 2014-2011

I miejsce Alicja Pietraszczyk 7 lat Gminny Ośrodek Kultury w Rzgowie

II miejsce Natalia Szczechowiak 7 lat Gminny Ośrodek Kultury w Rzgowie

III miejsce Selin Ogretmen 5 lat Przedszkole Niepub. Akademia Uśmiechu w Rzgowie

III miejsce Marcelina Kiecana 6 lat Gminny Ośrodek Kultury w Rzgowie

Wyróżnienie Wiktoria Dziewanowska 6 lat Gminny Ośrodek Kultury w Rzgowie

Wyróżnienie Hanna Hajduk 5 lat Gminny Ośrodek Kultury w Rzgowie

Wyróżnienie Alicja Kapczyńska 7 lat Gminny Ośrodek Kultury w Rzgowie

Wyróżnienie Amelia Kawecka 6 lat Miejski Dom Kultury w Opocznie

Wyróżnienie Julia Klucewicz 5 lat Gminny Ośrodek Kultury w Rzgowie

Wyróżnienie Katarzyna Korona 7 lat Szkoła Podstawowa w Kalinie

Wyróżnienie Karol Madaj 4 lata Gminny Ośrodek Kultury w Rzgowie

Wyróżnienie Artur Malej 7 lat Miejski Dom Kultury w Opocznie

Wyróżnienie Anna Pietraszczyk 4 lata Gminny Ośrodek Kultury w Rzgowie

Wyróżnienie Joanna Rosińska 7 lat Gminny Ośrodek Kultury w Rzgowie

Wyróżnienie Bartosz Szymczak 6 lat Miejski Ośrodek Kultury w Głownie

Wyróżnienie Gabriela Świętosławska 7 lat Miejski Ośrodek Kultury w Głownie

Kategoria wiekowa: 2010-2008

I miejsce Alicja Świderska 10 lat Miejski Dom Kultury w Opocznie

II miejsce Aleksandra Kurosz 9 lat Gminny Ośrodek Kultury w Rzgowie

III miejsce Nikola Kmieć 8 lat Gminny Ośrodek Kultury w Rzgowie

III miejsce Martyna Rózga 10 lat Gminny Ośrodek Kultury w Rzgowie

III miejsce Anna Serafin 8 lat Gminny Ośrodek Kultury w Rzgowie

III miejsce Emilia Świderska 8 lat Miejski Dom Kultury w Opocznie

Wyróżnienie Partycja Dziewanowska 10 lat Gminny Ośrodek Kultury w Rzgowie

Wyróżnienie Oliwia Jóżwiak 8 lat Miejski Ośrodek Kultury w Głownie

Wyróżnienie Zofia Kalinowska 10 lat Gminny Ośrodek Kultury w Rzgowie

Wyróżnienie Miłosz Kaliszewski 8 lat Gminny Ośrodek Kultury w Rzgowie

Wyróżnienie Andżelika Kapczyńska 9 lat Gminny Ośrodek Kultury w Rzgowie

Wyróżnienie Konrad Małecki 9 lat Miejski Ośrodek Kultury w Głownie

Wyróżnienie Tymoteusz Redzynia 9 lat Gminny Ośrodek Kultury w Rzgowie

Wyróżnienie Natalia Sakowicz 9 lat Gminny Ośrodek Kultury w Wiśniowej Górze

Wyróżnienie Lena Sztandor 8 lat Gminny Ośrodek Kultury w Rzgowie

Kategoria wiekowa: 2007-2004

I miejsce Paulina Gniadzik 11 lat Gminny Ośrodek Kultury w Rzgowie

II miejsce Piotr Rodkiewicz 13 lat Gminny Ośrodek Kultury w Rzgowie

III miejsce Natalia Łopuszyńska 14.lat Gminny Ośrodek Kultury w Wiśniowej Górze

III miejsce Nikola Prusik 12 lat Gminny Ośrodek Kultury w Rzgowie

III miejsce Oliwier Wdowiak 13 lat Miejski Ośrodek Kultury w Głownie

Wyróżnienie Natalia Jasińska 12 lat Miejski Ośrodek Kultury w Głownie

Wyróżnienie Wiktoria Kozłowska 14 lat Gminny Ośrodek Kultury w Wiśniowej Górze

Wyróżnienie Szczepan Kuzik 12 lat Szkoła Podstawowa w Guzewie

Wyróżnienie Roksana Malej 11 lat Miejski Dom Kultury w Opocznie

Wyróżnienie Filip Popielski 13 lat Szkoła Podstawowa w Goleszach Dużych

Wyróżnienie Weronika Salska 11 lat Gminny Ośrodek Kultury w Rokicinach

Wyróżnienie Julia Samiec 12 lat Gminny Ośrodek Kultury w Rokicinach

Wyróżnienie Jagna Sosnowska 11 lat Gminny Ośrodek Kultury w Wiśniowej Górze

Wyróżnienie Wojciech Weremczuk 12 lat Gminny Ośrodek Kultury w Rzgowie

Wyróżnienie Julia Zych 11 lat Regionalne Centrum Kultury w Drzewicy

Kategoria wiekowa: 2003-2001

I miejsce Paulina Krawiec 16 lat Miejski Ośrodek Kultury w Głownie

III miejsce Maria Anuszczyk 16 lat Gminny Ośrodek Kultury w Wiśniowej Górze

Kategoria wiekowa: Dorośli

Grand Prix Anna Wawrzyniak Gminny Ośrodek Kultury w Rzgowie

II miejsce Edyta Pacholska Gminny Ośrodek Kultury w Rzgowie

III miejsce Beata Dziewanowska Gminny Ośrodek Kultury w Rzgowie

Wyróżnienie Justyna Daniel Gminny Ośrodek Kultury w Rzgowie

Wyróżnienie Beata Gajewska Gminny Ośrodek Kultury w Rzgowie

Wyróżnienie Jadwiga Kaczorowska indywidualnie

Krzysztof Ropenga Nagroda specjalna poza konkursem