Aktualności

MIKOŁAJ w RZGOWIE

Nie taką pogodę wymarzył sobie Mikołaj obierając kierunek do Rzgowa, ale deszcz nie był w stanie powstrzymać dobrodzieja, by 6 grudnia obdarować mieszkańców Gminy cukiereczkami. Zaskoczeniem były życzenia i podarunki więcej »

Dowiedz się więcej

„Camerata” w obiektywie – otwarta!

W środę 29 listopada w Urzędzie Miejskim w Rzgowie odbyło się uroczyste otwarcie dorocznej wystawy fotograficznej p.t.: „Rzgowski Chór „Camerata” w obiektywie. Rok 2017.” związanej z 14 rocznicą powstania chóru więcej »

Dowiedz się więcej

SPÓŹNIONA MIŁOŚĆ CZYLI WYZNANIA STAREGO BELFRA

Gminny Ośrodek Kultury w Rzgowie zaprasza na spektakl  pt. „Spóźniona miłość czyli wyznania starego belfra” dedykowany Seniorom z Gminy Rzgów. Spektakl opowiada pełną humoru historię o starym nauczycielu języka polskiego więcej »

Dowiedz się więcej

     Gminny Ośrodek Kultury i Rzgowski Chór „Camerata” zapraszają na otwarcie dorocznej wystawy fotograficznej p.t.”Rzgowski Chór „Camerata” w obiektywie. Rok 2017″ ukazującej ostatni rok działalności grupy. Związana jest z więcej »

Dowiedz się więcej

„Cecyliada” – po raz czternasty

     W niedzielę 19 listopada b.r. Rzgowski Chór „Camerata” obchodził „Cecyliadę’2017” – czyli doroczne Święto Patronki – św. Cecylii, połączone z 14 rocznicą powstania chóru. Z tej okazji uczestniczył więcej »

Dowiedz się więcej

Chórzyści „Cameraty” śpiewali dla Białoczerwonej

11 listopada – na zakończenia obchodów Święta Niepodległości w Kutnie,w Centrum Teatru Muzyki i Tańca odbył się wyjątkowy koncert „Śpiewamy dla Białoczerwonej”, do udziału w którym zaprosili organizatorzy – Stowarzyszenie Chór „Speranza” więcej »

Dowiedz się więcej

„CECYLIADA” 2017

Gminny Ośrodek Kultury i Rzgowski Chór „Camerata”, zapraszają na uroczystą Mszę Świętą  19.11.2017 r. o godz. 11.30, a także krótki koncert  z okazji 14 rocznicy powstania chóru oraz Święta Patronki więcej »

Dowiedz się więcej

Uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu plastycznego „Jesienny Pejzaż” 2017

W czwartek 16 listopada w GOK w Rzgowie w obecności Zastępcy Burmistrza Rzgowa Małgorzaty Rózgi oraz Przewodniczącego Komisji Spraw Społecznych Stanisława Zaborowskiego zostały wręczone nagrody i dyplomy dla laureatów siódmej więcej »

Dowiedz się więcej

99 ROCZNICA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI PRZEZ POLSKĘ

Gmina Rzgów oraz Gminny Ośrodek Kultury w Rzgowie serdecznie zapraszają na obchody 99 ROCZNICY ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI PRZEZ POLSKĘ. Uroczystość rozpocznie się o godz. 9.45 zbiórką pocztów sztandarowych i uczestników przed więcej »

Dowiedz się więcej

Wernisaż Grupy „Collage”

Wernisaż wystawy malarstwa i rysunku Grupy „Collage” zgromadził we wtorkowy wieczór w hali GOSTiR w Rzgowie duże grono sympatyków sztuk plastycznych i jednocześnie okazał się wielkim sukcesem. Obok zdolnych autorów, więcej »

Dowiedz się więcej