Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

LAST MINUTE! "Winda do nieba czyli czworo po czterdziestce"

Oferta Last Minute - obniżka cen biletów wstępu

Ofertą objęte są poniżej wymienione miejsca:

  • Rząd 8 miejsca: 1-5, 10, 11, 14, 15, 20
  • Rząd 9 - wszystkie miejsca

Bilety w cenie 60zł. dostępne są na stronie www.kupbilecik.pl 

 


Gminny Ośrodek Kultury w Rzgowie zaprasza na polską prapremiera – dzieło twórców przebojowej „Cudownej Terapii” i „BODO Musical”.

Wszyscy kochamy romantyczne komedie muzyczne !!! …….Dodajmy do smaku kilka wpadających w ucho piosenek i mamy teatralny hit. „Winda do nieba czyli czworo po czterdziestce”, to po raz pierwszy wystawiany na polskich scenach przebój frekwencyjny teatrów Austrii i Niemiec.

Ich czworo: uzależniona od złośliwości królowa śniegu - Magdalena, oaza naiwności i odkrywczych spostrzeżeń - Urszula, akwizytor totalny, facecik w garniturku - Józef i przez nadwrażliwość po sam nos zatopiony w kobiecości - Andrzej, wszyscy w tym samym wieku zostają uwięzieni pomiędzy piętrami w windzie. Czy będzie to chwila na podsumowanie czy czas na budzące się uczucie? Musicie to koniecznie sprawdzić Szanowni Państwo !!!.

To wszystko na scenie Gminnego Ośrodka Kultury w Rzgowie w wykonaniu wybitnych, znanych i lubianych aktorów w polskiej prapremierze spektaklu w reżyserii Dariusza Taraszkiewicza. Teksty piosenek Tadeusz Ross. Z choreografia znanego z programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” Krzysztofa Krisa Adamskiego.

 

Obsada:

Izabela Bukowska

Małgorzata Lewińska

Robert Kudelski

Dariusz Kordek

Agnieszka Darkowska

Reżyseria: Dariusz Taraszkiewicz,
Scenografia: Paulina Czernek-Banecka,
Kostiumy: Katarzyna Kwiecień-Kaniewska,
Muzyka: Jacek Zamecki,
Teksty piosenek: Tadeusz Ross
Choreografia: Krzysztof Kris Adamski,
Producent spektaklu: DEKAPRO MENAGEMENT SP. z o.o. i Fundacja Dariusza Kordka - KULTURAPL.