Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Majowe święta w cieniu pandemii – GOK zaprasza do innych niż zwykle obchodów

Przed nami majowe dni świąteczne: Święto Pracy, Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej i Święto Konstytucji Trzeciego Maja. Tegoroczne obchody z powodu pandemii po raz kolejny nie będą mogły odbyć się w uroczysty sposób.

Zachęcamy Państwa do uczczenia tych trzech świątecznych dni poprzez wywieszenie na swoich domach, oknach czy posesjach flagi narodowej. Niech biało – czerwona, powiewając w zakątkach naszej gminy, przypomina jak ważnym jest dla nas symbolem.

Gminny Ośrodek Kultury w Rzgowie przygotował propozycje na uczczenie majowego weekendu.

2 maja, na parkingu przed parafialnym kościołem w Rzgowie (o godz. 12.30 – po mszy świętej) wystawione zostaną kotyliony, które przez pracowników GOK-u, przygotowane zostały dla mieszkańców gminy z okazji obchodów święta flagi.

3 maja na profilu GOK-u na portalu społecznościowym (https://www.facebook.com/gokrzgow) zaprezentowane zostaną dwa wydarzenia artystyczne, przygotowane specjalnie na obchody Święta Konstytucji:

  • od godz. 12.00 - „3 Maja z Zespołem Pieśni i Tańca Rzgowianie"

  • od godz. 16.00 - „230 lat Konstytucji 3 Maja z Cameratą”

Zapraszamy serdecznie.