Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Ważna informacja

W związku z nasileniem się zachorowań na COVID i obostrzeniami z tym związanymi od dnia 2 listopada 2020 roku wszystkie zajęcia grupowe prowadzone w Gminnym Ośrodku Kultury w Rzgowie, powyżej 5 osób, zostają wstrzymane do dnia 8 listopada.

W związku z powyższym wstrzymane zostają spotkania grup artystycznych (ZPiT Rzgowianie, grupa taneczna Krasnale, Orkiestra Dęta) oraz sekcji: baletowej i plastycznej.

Zajęcia wokalne (indywidualne i grupowe) zostają zawieszone do 8 listopada.

Spotkania indywidualne oraz pozostałe grupy i sekcje ustalane będą bezpośrednio z instruktorami prowadzącymi.

Projekcje filmowe odbywać się będą zgodnie z ustalonym harmonogramem (każdy czwartek, godz. 19.00).

Prosimy również o bezwzględne stosowanie się do obowiązku zakrywania ust i nosa, dezynfekcji oraz zachowania dystansu społecznego.

Prosimy aby rodzice, opiekunowie oraz osoby, które nie uczestniczą w zajęciach, spotkaniach lub wydarzeniach organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Rzgowie nie przebywały na terenie placówki.

Informacje odnośnie dalszej działalności zamieszczać będziemy na stronie internetowej i profilu społecznościowym GOK-u.

Do 8 listopada sekretariat GOK-u czynny będzie w godz. 10.00 – 15.00.